Únor 8, 2019

Naše služby

Hlavní činnost

Naše firma nabízí energetická řešení, která zlepšují kvalitu a hodnotu budov, přispívají zároveň ke zvýšení potenciálu a pohodlí lidí, kteří v nich pracují. Naše řešení Vám pomohou snížit náklady na provoz budov a zlepšení světelných i klimatických podmínek pro Vaše pracovníky. Uděláme, připravíme a zrealizujeme projekt. Provedeme odhad potřebných investic, úspory energií v případě realizace a rychlost návratu vložených finančních nákladů.

Naše stavební činnost zahrnuje menší stavební projekty, řízení staveb a zajištění inženýringu.

Naše společnost se zabývá provádění a realizací zahrad a závlahových systémů včetně údržby. Hlavní náplní naší společnosti je realizace závlahových systémů od návrhu po realizaci. Zahradnické práce zahrnují množství nejrůznějších úkonů. Údržba zahrady a zeleně spočívá nejen v péči o trávníky, ale také jejich sekání. Dokážeme zajistit i automatickou sekačku včetně jejího zprovoznění.

Součástí je poradenství v použití gabionů, návrhy technického řešení (včetně nákresů), zaškolení pracovníků pro práci s gabiony a doprava materiálu na stavbu. Rádi přijedeme a zpracujeme aktuální cenovou nabídku na základě Vašich požadavků nebo příp. dodaných podkladů.

Vedlejší činnost

  • Ocelové konstrukce – návrh, realizace
  • Atypické zámečnické konstrukce do domácností ( držáky , regály , police ,sloupky atd. ) –
    návrh ,dodávka včetně nátěrů (speciálních povrchů ) a montáží
  • Drobné ocelové či dřevěné konstrukce , ploty, zahradní domky
  • Návrh a výstavba krbů a udíren